13 listopada 2008

miszmasz TiVi: "Lipstick Jungle - Szminka w Wielkim Mieście" w TVP 1, "Privileged" się rozrasta

Szykują się nam kolejne ramówkowe nowości w postaci zagranicznych seriali. Prawdziwy hit zaserwuje nam odświeżona TVN Siedem w postaci sitcomu "The Big Bang Theory - Teoria Wielkigo Wybuchu Podrywu". Serial oryginalnie nadawany w CBS śledzi perypetie dwóch naukowców, których świat nawiedza nowe zjawisko - sąsiadka blondynka. Zachęcam do zasiadania przed telewizorami w w dni powszednie, od 20 listopada o godzinie 19.05.

Jedynka natomiast w końcu postanowiła powalczyć o żeńską widownie czymś innym niż "Modą na Sukces" (dla tych, których wzorem jest Stephanie Forrester) i od 23 listopada (niedziela) o 20:15 zacznie emisję "Lipstick Jungle - Szminki w Wielkim Mieście", czyli kolejne piękne i bogate szukają młodszych i piękniejszych. Wartość dodana żadna, wartość estetyczna wysoka.

Jedena z moich ulubionych pozycji fabularnych nowego sezonu (poza "The Mentalist" i "Czasem Honoru") - serial spod pióra Riny Mimoun - "Privileged" (nasza recenzja) doczekał się rozszerzenia o 5 odcinków, co w sumie stanowi 18 odcinkowy debiutancki sezon serialu. Czy ten czas starczy Meghan na napisanie debiutanckiej powieści? Mam nadzieję, że nie, bo liczę na kolejną serię. I niech 90210 inne seriale o głupich nastolatkach idą się schować!

Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner