28 lutego 2008

miszmaszTiVi: polska premiera "Pushing Daisies", geje w MTV

Dzisiaj o 21:55 Canal+ pokaże pierwszy z 9 odcinków premierowego sezonu serialu "Pushing Daisies - Gdzie Pachną Stokrotki". Kolejne odcinki recenzowanej u nas produkcji będę pokazywane w cotygodniowych odstępach. To coś, czego nie można przegapić!

MTV będzie kontrowersyjne. W maju wyświetli kreskówkę o parze homoseksualistów. "Najszczęśliwsi Geje Pod Słońcem" w zabawny sposób przedstawiają problemy osób z AIDS i par pragnących mieć potomka. Czy to znak tak potrzebnej polskiej telewizji doktrynalnej odwilży?

"Battlstar Galactica" jest tuż tuż! Oczywiście nie w Polsce. Natomiast nowe odcinki finałowego sezonu będą emitowane w stanach od 4 kwietnia. To już tylko 5 tygodni.

Czy i Wy uważacie, iż "ER - Ostry Dyżur" to nie to samo bez żelaznego Bentona i poczciwego Greene'a? Od 15 lutego macie okazję się przekonać, gdyż wtedy w Polsce ukazał się w wydaniu DVD 9 sezon tego kultowego serialu, który najprawdopodobniej od września będzie po raz 15 obecny w jesiennym prime time! Dla przypomnienia dodam, iż odcinki wspomnianego 9 sezonu nigdy nie były w Polsce emitowane.

Etykiety: , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner