04 sierpnia 2007

Nowe oblicza DwójkiW nadchodzącym sezonie telewizyjnym TVP 2 stawia na różnorodność. Nie tylko koncentruje się na rozwijaniu własnego zaplecza serialowego, ale również osoby odpowiedzialne za ramówkę zainteresowały się liczącymi się i głośnymi propozycjami zza oceanu. Jak grzeczność nakazuje, goście przodem.

"House - Dr. House" (obyczajowy) - serial, za którym ja osobiście nie przepadam. Dość schematyczny, chociaż zdarzają się odcinki o fabule wywróconej do góry nogami. O lekarzu i jego zadziwiającym umyśle. Tym razem w czwartki o 22.

"My Name Is Earl" (komedia) - pierwsza komedia w naszym zestawieniu, tym razem nie o gejach, anorektyczkach czy duchach z przeszłości, ale o złodziejaszku i jego drodze, ku lepszemu życiu - w każdą sobotę o 20:55

"Ugly Betty - Brzydula Betty" (komedia) - naszą recenzję tej produkcji możecie znaleźć klikając tutaj, toteż nie będę się rozpisywał. Ta urzekająca mieszanka gatunków, już znana widzom FOXlife, będzie moją must-see-tv w poniedziałki o 22.


Z naszego rodzimego podwórka natomiast jesienią można wypróbować poniższe propozycje:

"Barwy Szczęścia" (obyczajowy) - kolejny projekt spod pióra Ilony Łepkowskiej. Tym razem bardziej miejski, choć nie mniej swojski. Ciepły i rodzinny. Czy co za wiele to niezdrowo przekonamy się w czwartki i środy punkt 20.

"Elixir" (sensacyjny) - nie wiele wiadomo na temat tej produkcji, poza tym, iż będzie rozgrywała się w światku farmaceutycznym i, że reżyserem serii jest Maciej Dutkiewicz.

"Gwiazdy Tańczą na Lodzie" (reality/alternative) - kolejna próba kontrataku TVP 2 na "Taniec z Gwiazdami", czy "Jak Oni Śpiewają". Nadawany w piątki od 28 września show ma śledzić postępy (bądź ich brak) gwiazd uczących się tańczyć na łyżach. Smaczku może dodać Doda w jury.

"Na wyłączność" (show/talkshow) - Alicja Resich - Modlińska powraca z nowym programem, w którym przepytuje znanych i niekoniecznie lubianych. Znaleźć nowy pomysł na talk show jest na prawdę trudno. Zobaczymy w soboty o 17:40.

"Talk Show Muzyczny - tytuł nieznany" (show/talkshow) - kolejna gadatliwa nowość TVP 2 ma być nadawana w odstępach dwutygodniowych w niedzielę o godzinie 15.00. Bez tytułu = bez przyszłości?

Etykiety: , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner