12 stycznia 2007

Żydówka i Gej orężem w polskiej TV!


Telewizyjni wyjadacze niczego tak nie wyczekują w roku jak końca wakacji i karnawału. Co łączy w sobie te dwa okresy? Wysyp mało-ekranowych nowości. A więc co rzucają w wir walki o widza rodzime stacje?

W tym roku pozytywnie zaskakuje Polsat, który, w oczekiwaniu na 3 sezon "Desperate Housewives - Gotowe Na Wszystko", rozgrzewa czwartkowe wieczory dwoma odcinkami drugiej serii kultowych "Grey's Anatomy - Chirurgów ". I chociaż do mnie perypetie miłosono-edukacyjne Meredith Grey niekoniecznie przemawiają, jestem pewien, że żeńska część widowni skorzysta z propozycji Polsatu. Jeśli małżonkowie mają w domu dwa odbiorniki, panowie domu mogą wybrać tradycyjnie już konkurującą w czwartki z Polsatem TVP 1, gdyż tam czekają na nich odcinki serialu science-fiction "The 4400".

Jeśli panom wrażeń będzie mało w niedzielę czeka ich również podwójna dawka przyjemności - 28 grudnia o 20:00 startuje u nas "Prison Break - Skazany na Śmierć". Produkcja o planowaniu ucieczki z więzienia stała się ubiegłorocznym czarnym koniem kanału FOX, następnie na tym samym kanale (Polsat) od 4 lutego będziemy wstrzymywali oddech czekając na rozwiązanie kolejnej sprawy kryminalnej w "CSI: Miami - Kryminalne Zagadki Miami", spin-off'u najlepszego serialu proceduralnego ostatniej dekady - "CSI". Dla rozluźnienia przed nadchodzącym weekendem fani sensacji mogą przełączyć się na TVN w poszukiwaniu kolejnego odcinka zabawnych przygód "Monka - Detektyw Monk" (nowe odcinki 3 sezonu, niestety już bez rewelacyjnej Sharony emitowane są o 22:00).

Jeśli tego Wam mało to szykujcie się na telewizyjną ekstazę, gdyż właśnie debiutuje w Polsce nowy kanał FOX Life. Na razie dostępny jest tylko w ramach Cyfrowej Platformy Polsat, ale szczęściarzom, którzy tak ową posiadają polecam geja i Żydówkę w polskiej telewizji, czyli koszmar senny Romana, czyli  "Will & Grace". Nadawany w poniedziałki o 21 serial śmiesząc zyskał uznanie krytyków, a co więcej, przeszedł do historii popkultury i przełamał wiele stereotypów. W ramach FOX Life'owego primetime'u zobaczymy również komedię o dwóch siostrach "Hope&Faith" oraz sygnowany nazwiskiem J.J. Abramsa serial o 30 letnim singlu, którego znajomi desperacko chcą wyswatać "What About Brian - Czas na Briana" (poniedziałki o 21:55). Z nowości na kanale znajdziemy również seriale "Miss Match" i recenzowanego na łamach PolishTVSucks "Ghost Whisperer - Zaklinacz Duchów" (piątek 21:00) z Jennifer Love-Hewitt w roli głównej. Niech płeć brzydka się nie martwi, bo dla niej na nowym kanale też znajdzie się coś interesującego. Można przyjrzeć się pracy kasyna od kulis w serialu obyczajowym o wymownym tytule "Las Vegas" (środa 21:55) lub śledzić losy pani koroner w produkcji "Crossing Jordan - Jordan".


D
la fanów produkcji typu reality Fox Life również przygotował ciekawą ofertę zawierającą produkcje "Simple Life - Proste Życie" i "You Think You Can Dance - Myślisz, że umiesz tańczyć". Nie gorszy od kablowego konkurenta jest naziemny Polsat z premierą jednego z nielicznych reality shows, którym nie można zarzucić bezduszności (produkowany przez Ashtona Kutchera) - "Beuty And the Geek - Piękna i Geniusz" (wtorki 20:00). Możecie również rzucić okiem na "Renovate My Family - Rodzina nie do Poznania".

A więc mamy czas do świętowania, gdyż rzadko się zdarza by tak wiele nowości zawitało pod nasze strzechy w tym samym czasie. I na koniec alfabetyczne zestawienie nowości dla łatwiejszego wyboru.

seriale obyczajowe
1. "Grey's Anatomy - Chirudzy"
2. "Las Vegas"
3. "What About Brian - Czas na Briana"

seriale sensacyjne/s-f
4."4400, The"
5. "Crossing Jordan - Jordan"
6."CSI: Miami - Kryminalne Zagadki Miami"
7."Ghost Whisperer - Zaklinacz Duchów"
8."Prison Break - Skazany na Śmierć" PolishTVSucks Poleca!

seriale komediowe
9. "Hope&Faith"
10. "Miss Match" 
11. "Monk - Detektyw Monk" PolishTVSucks Poleca!
12. "Will & Grace" PolishTVSucks Poleca!

reality shows
13. "Beuty And the Geek - Piękna i Geniusz" PolishTVSucks Poleca!
14. "Renovate My Family - Rodzina nie do Poznania"
15. "Simple Life - Proste Życie"
16. "You Think You Can Dance - Myślisz, że umiesz tańczyć"
.

Etykiety:

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

1 Comments:

Blogger Gadz said...

Zauważyliście, że ktokolwiek, kto tłumaczył tytuły dla FOXlife wywiązał się z tego zadania ponadprzeciętnie dobrze?

12.01.2007, 19:21  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner