02 kwietnia 2009

miszmasz TiVi: international only edition

Podwójnie dobre wieści dla płci pięknej i większości panów kochających inaczej. "Project Runway" powraca latem tego roku. Po długiej batalii prawnej między kanałem Bravo (dotychczasowym nadawcą) a Lifetime (nowy nadawca) strony zawarły ugodę, i odcinki nagrane pół roku temu ujrzą światło dzienne. Tak na prawdę, czeka nas podwójna dawka wbijania szpilek krawieckich pod paznokcie, gdyż na Bravo startuje w maju nieskomplikowana wariacja kolejnego wyławiacza projektanckich talentów z Kelly Rowland jako gospodynią "The Fashion Show".

"90210" remake Beverly Hills ma nową producentkę, która jak szefowie telewizji publicznej od razu zaczęła robić porządki. Z pracą przy serialu mogą się pożegnać aktorzy grający Ethana, Kelly i Donnę. Niestety nawet po zmianach tasiemiec nie dorówna "Privileged".

Aby jednak poprawić nastroje mam dobrą informację. Jeden z najlepszych seriali rodzinnych ostatnich lat "Friday Night Lights" doczeka się dwóch kolejnych 13 odcinkowych serii. Teraz tylko sprowadźmy go do polskich ramówek. Chętni do akcji piszcie na polishtvsucks@gmail.com
AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

1 Comments:

Anonymous Triss said...

6 sezon Project Runway!!!
No to mam kolejny powód żeby z niecierpliwością oczekwiać lata (powodem nr 1 jest 3 sezon Mad Men)
Co do FNL to mam mieszane odczucia odnośnie kolejnych 2 serii.Finał 3 sezonu wydawał się idealnym zamknięciem całej historii i szczerze mówiąc trochę się obawiam czy serial na tym nie ucierpi.

14.04.2009, 01:00  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner