30 września 2008

miszmasz TiVi: "Everwood" w Polskiej telewizji, "Warszawiacy"?

Dzięki jednemu z Czytelników (za informację dziękuję) mogę powiadomić, iż doczekaliśmy się! Jedna z najlepszych produkcji młodzieżowych nowego millenium wreszcie w Polsce. "Everwood" to serial spod pióra Grega Berlantiego o samotnym ojcu wychowującym dwoje dzieci, który w ogromnym uproszczeniu można przyrównać do połączenia ciepła "Gilmore Girls - Kochanych Kłopotów" z błyskotliwością fabuły "Northern Exposure - Przystanek Alaska". Produkcja będzie nadawana w TVP 2, w dni powszednie o 14:00 (dawne pasmo "Statku Miłości" - czyli typowe "Felicity treatment"). Mimo to, bardzo, bardzo Was proszę, skuście się w wolnej chwili. Warto!

"Warszawiacy" tak będzie nazywał się nowy serial produkowany dla HBO. Może nie do końca, ale fabuła będzie bardzo podobna do "Londyńczyków". Produkcja obyczajowa będzie ukazywać losy ludzi, którzy wemigrowali z USA w poszukiwaniu lepszego życia. Alternatywny tytuł? "Szczęśliwej Starej Miłosnej"?


Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

2 Comments:

Blogger ChrisStevens said...

Dla mnie to absolutnie hit sezonu w polskiej ramówce. Cokolwiek by już polskie telewizje nie zakupiły, nic w moich oczach nie przerośnie premiery "Everwoodu". Wielki plus dla Dwójki. :)
Z chęcią znów obejrzę ten serial, choć widziałem wszystkie jego odcinki już dwa razy... :]

30.09.2008, 21:45  
Blogger gadz said...

EH. Dwójka czasem kupuje dobre seriale jak House, Ugly Betty. Tylko często nie potrafi stworzyć dla nich dobrego miejsca (premierowe odcinki 3 i 4 seoznu Felicity leciały w wakacje o 15, Battlestar Galactica i CSI o 23-24, a Everwood jak widać).

Szkoda bo serial mógłby np lecieć w okolicach Ugly Betty w niedziele.

01.10.2008, 00:38  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner