13 sierpnia 2008

"Dirty Sexy Money", "Rzym" i "Ugly Betty 2" w TVP


Znamy już zagraniczne nowości, które zaprezentują w jesiennej ramówce kanały Telewizji Publicznej.

Jedynka w jednym ze swoich sztandarowych pasm serialowy, w niedzielę o 20:15 pokaże serial opowiadający losy finansowej elity Nowego Jorku - Darlingów. Nie można zaprzeczyć, że serial "Dirty Sexy Money - Sex, Kasa i Kłopoty", w którym w prawnika wkraczający w zepsuty świat bogactwa, wcielił się Peter Krause, ma coś magnetycznego w sobie. Również w niedzielę, o 15:50, nadawana będzie "Hannah Montana", bijący rekordy popularności za oceanem, serial dla młodzieży.

Na antenie TVP 1 pokazany zostanie również olśniewający przepychem i dopracowany fabularnie serial "Rzym", który Polscy widzowie mogą znać z anteny HBO.

Z kontynuacji na antenie Jedynki zobaczymy nieemitowane dotychczas odcinki "7th Heaven - Siódme Niebo", oraz oczywiście 4 serię "Lost - Zagubieni" jak zwykle w czwartki.

Dwójka stawia na kontynuację już sprawdzonych dóbr importowych. Po zakończeniu powtórkowej emisji "Ugly Betty" w tym samym paśmie, czyli w niedzielę po 17 zobaczymy odcinki 2 serii przygód "Brzyduli Betty". Premierową emisję na kanale ogólnodostępnym będzie miała również 7 seria "CSI - Kryminalnych Zagadek Las Vegas". Zwyczajowo w poniedziałek późnym wieczorem.

Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

1 Comments:

Blogger ChrisStevens said...

Nie powiem, jesienne premiery polish tv niezłe, zwłaszcza "Dexter" w TVNie, ale ja czekam, aż jakakolwiek polska stacja zakupi wreszcie Everwood i aż do kanału ogólnodostępnego trafi doskonałe "Pushing Daisies".

20.08.2008, 23:02  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner