09 maja 2008

miszmasz TiVi: "Zagubieni" odnajdują odcinki

The Hollywood Reporter donosi, że fani serialu "Lost - Zagubieni", będą jednymi z nielicznych, którzy "nic" nie stracą na niedawno zakończonym strajku scenarzystów. Producent trzymającej w napięciu serii Damon Lindelof wraz ze swoim partnerem Carlton'em Cuse'em przekonali kanał ABC, żeby parę brakujących godziny z tegorocznej transzy rozdzielić po równo na dwa finałowe sezony serialu, które będą liczyły po 17, a nie jak poprzednio planowano 16 odcinków. Miejmy nadzieję, że w realizacji tego godnego pochwały pomysłu nie przeszkodzi majaczący na horyzoncie strajk aktorów telewizyjnych.

Skoro już jesteśmy przy optymistycznych informacjach epizodowych, nadawany przez TVN Siedem serial "Gossip Girl - Plotkara" również doczekał się dokładki odcinków. Drugi sezon serialu o rozwydrzonej nowojorskiej młodzieży będzie liczył 24 epizody, o dwa więcej niż zwyczajowe całoroczne zamówienie.

D
zisiejsze wydanie miszmasz TiVi sponsoruje najwyraźniej cyfra "2". Do obsady długo oczekiwanego filmu "Caprica", o którym szerzej pisałem tutaj, dołączyło dwoje aktorów. W prequelu "Battlestar Galactici" zobaczymy Esai'a Morales'a ("NYPD Blue"), który zagra ojca Williama Adamy - obecnego dowódcy Galactici, oraz Paulę Malcomson, która wcieli się w Amandę - lekarkę o podwójnym życiu.

Etykiety:

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner