21 marca 2008

Wreszcie! Młodzieżowa TVN Siedem.Nowa szefowa TVN Siedem (z dawnego Warner Bros. Polska) co obiecała to wykonała. Dawna przybudówka TVN przechodzi ekstremalny makeover. W duchu moich marzeń. Od dawna sugerowałem, iż Siódemka to idealny materiał na stację stargetowaną na młodzież. Kanał, który dał nam "Gilmore Girls - Kochane Kłopoty", "One Tree Hill - Pogodę na Miłość" i "What I Like About You - Siostrzyczki" potrzebował zaczerpnąć oddechu.

I oto, oprócz codziennych powtórek "Pogody na Miłość" (od 15 kwietnia) i "The O.C. - Życie na Fali", we wtorki otrzymamy zupełnie nowe pasmo młodzieżowe. Premierową emisję będą miał tam: komediowo-sensacyjny serial ze stajni NBC "Chuck" o szpiegu z sąsiedztwa, a godzinę wcześniej najświeższe ploteczki (z ust Kristen Bell) usłyszymy w "Gossip Girl" - adaptacji popularnej serii książek. Kolejna z nowości to australijski serial komediowy "The Chaser's War on Everything".

W soboty TVN uderza równie odważnie oferując nam mini maratony "Przyjaciół" i "Dwóch i Pół" rodem jakby z "FOX Life" czy "Comedy Central". Powrócą również "Ostry Dyżur", "Detektyw Monk" i pozostałe seriale sensacyjne.

Najcudowniejszą nowością jest jednak porządek w ramówce. W końcu programy zaczynają się i kończą o równych godzinach. Jeszcze tylko "Friday Night Lights", "Everwood" oraz powtórki "Veronici Mars" i "Gilmore Girls" a TVN Siedem stanie się kwintesencją kanału młodzieżowego.

Kolejny z moich prezentów urodzinowych.

Etykiety: , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner