07 stycznia 2008

Brothers&Sisters i inne nowości.Już dzisiaj kanał pierwszy telewizji polskiej wyemituje pilotażowy odcinek serialu "Brothers&Sisters - Bracia i Siostry". Jest to mój drugi ulubiony zeszłosezonowy debiutant, zza wielkiej wody oczywiście. Recenzję mojego faworyta opublikuję w najbliższym tygodniu. Tymczasem powrócimy to Braci i Sióstr - wielodzietna (i w dodatku dobrze sytuowana) rodzina to idealne pole do nie rzadko pikantnych wątków bazujących na interakcji charakterów. Czyli coś, co lubimy. Prawie jak "Dynastia", i w tym wypadku prawie oznacza dużo lepsze. Dzisiaj o 22:05.

Losy innej wpływowej rodziny, w serialu "Cane", pokaże wiosną Polsat. Co prawda serial jest znany posiadaczom cuda o nazwie N, jednak ja, jak większość zwykłych zjadaczy ramówki telewizyjnej, na ten dyskretny urok burżuazji muszę dopiero zapracować.


W "Jericho" też mamy rodzinę, i post apokaliptyczne Stars Hollow. Nadawany do tej pory na AXN serial produkowany dla CBS również zagości wiosną w Polsacie. O dziwo, również tam jest rodzinnie.

TVN Style natomiast, już od dwóch tygodni nadaje nowe odcinki "Men in Trees - Uwaga Faceci!". Przyjemna komedyjka dla pań i panów również. Z odartą z kontrowersji, za to przyodzianą w kożuch Anne Heche.

Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

1 Comments:

Blogger ChrisStevens said...

Ja "Cane" znam właśnie z n-ki, z Universal Channel, ale tam serial ma tytuł "Rodzina Duque" :P A co do Braci i Sióstr - chyba obejrzę ze względu na Emily VanCamp i udział Grega Berlantiego w projekcie :)

08.01.2008, 21:58  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner