04 grudnia 2007

miszmasz TiVi

"Jericho" powraca, a raczej my do Jerycha. CBS ujawniło swoją ponoworoczną ramówkę, w której królować będzie Big Brother. W najcięższym dotąd dla stacji antenowym czasie - we wtorki późnym wieczorem będzie natomiast wyświetlany drugi (liczący całe 7 odcinków) sezon Jericho (w Polsce nadawany przez AXN). No cóż lepszy rydz niż nic. Straj scenarzystów trwa a nam nie zostało już nić jak wybrać się na świąteczne zakupy.

"You Can Dance - Po Prostu Tańcz" pobiło w nowym niedzielnym czasie antenowym rekord oglądalności, gromadząc ponad 4 miliony widzów. Im więcej tym lepiej, bo przeciez popieramy quality TV. I chociaż ja osobiście kibicowałem Rafałowi (według mnie najbardziej wszechstronny z trójki finalistów), to no cóż, wyników głosowań widzów tak jak orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego komentować się nie powinno.

"Wojna i Pokój" wielka europejska produkcja na miarę prawie, że "Władcy Pierścieni" zadebiutuje w Polsacie w pierwszy i drugi dzień Świąt (25 i 26 grudnia o godzinie 16:45). Czy to będzie drugie "The Tudors"?

TVN ma sylwestrową imprezę (w Warszawie), Polsat ma sylwestrową imprezę, TVP 2 ma sylwestrową imprezę. Proszę Was, Wy też miejcie sylwestrową imprezę. Są dni, w ktorych telewizji oglądać nie wypada.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie polskiej telewizji (i nie tylko) śmiało piszczie na polishtvsucks@gmail.com - odpowiem na pewno!

Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

2 Comments:

Anonymous chrisstevens said...

Ja będę sylwka przed TV jednak spędzał, ale z Pushing Daisies i jeszcze jakimś innym ciekawym serialem. Myślę, że może to być najlepszy mój sylwek w życiu :P

05.12.2007, 17:05  
Blogger gadz said...

Ech, no ładnie to tak? W sumie może się okazać, że gdzieś w trakcie mojego sylwestra przewinie się 2 sezon Gilmore Girls, albo Samantha. Ale w doborowym towarzystwie;P
Z resztą to już nie TV a DVD;P

06.12.2007, 00:14  

Prześlij komentarz

<< Home

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner