03 listopada 2007

miaszmaszTiVi

"Army Wives - Zaślubione Armii" od poniedziałku zagoszczą na kanale FOX Life. Miałem okazję obejrzeć kilka pierwszych epizodów tego serialu i bardzo żałuję, że na tylu się skończyło. Jeśli lubicie humor z "Desperate Housewives" tylko w mniej kuriozalnym wydaniu - gorąco polecam.

Z dniem piątego listopada w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się strajk scenarzystów, co może opóźnić prace nad wieloma serialami. Co z tego wynika dla polskich widzów? W zasadzie niewiele, gdyż zagraniczne produkcje docierają do nas z opóźnieniem. Jednak...

Już wiadomo, że jeszcze nie rozpoczęty strajk może zagrozić produkcji serialu "Heroes - Herosi", z związku z tym producenci rozważają zakończenie sezonu w grudniu, czyli po emisji mniej niż połowy z planowanych 24 odcinków. Wszystko zależy od tego, jak długo scenarzyści będą odmawiali pracy.

Quality TV doznała kolejnego ciosu. Na ekranach ponownie zawitało "Koło Fortuny". I ten wiecznie zadowolony z siebie Krzysztof Tyniec. To nie na moje nerwy.


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie polskiej telewizji (i nie tylko) śmiało piszczie na polishtvsucks@gmail.com - odpowiem na pewno!

Etykiety: , , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner