05 marca 2007

Rozmaitości

"Veronica Mars" - wszyscy Ci, którzy myślą że jutrzesze rozwiązanie zagadki śmierci Lilly Kane zakończy polską przygodę z najseksowniejszym detektywem popkultury są w błędzie. Od środy w dotychczasowym czasie antenowym będzie wyświetlany drugi sezon. Więcej o serialu możecie przeczytać na veronica.mars.prv.pl.

"Invasion - Inwazja" - od zeszłej niedzieli TVN Siedem uruchamia nowe pasmo serialowe o godzinie 19:10. W najbliższym czasie będziemy mogli obejrzeć pierwszy i niestety jedyny sezon kultowego serialu "nie z tego świata". Dziwne wydarzenia zapoczątkowuje uderzenie huraganu.

"Nie z tego świata - Supernatural" - skoro już jesteśmy w temacie, od 23 lutego możemy dostać na DVD premierową serię godnego nastepcy "Z Archiwum X"

"Kości - Bones" - fani, a chyba w głównej mierze fanki, David Boreanaz'a ("Buffy", "Angel") długo czekały na polski debiut tej najnowszej jego produkcji. Nadawany w piętki w TV 4 serial skupia się na pracy utalentowanych antropologów, pomagających rozwiązywać skomplikowane sprawy kryminalne. Hit wprost z gorącej ramówki telewizji FOX.

"Joey" - wahałem się, czy pisać o tej nieudanej próbie reanimacji popularności "Przyjaciół". Dziennikarska rzetelność zwyciężyła. Jeśli chcecie poznać losy Joey'a wyświetlane do tej pory na Canal+ zasiądźcie przed telewizorem 23 marca o 19:30. W TVN Siedem.

Etykiety: , ,

AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner