30 kwietnia 2006

Developement News (Maj 2006)

Już wkrótce na ekranach:

"Produkt jednorazowy" (talk-show, TVP 1) od poniedziałku 1 maja o godzinie 21:40 nadawany będzie nowy talk-show prowadzony przez Wojciecha Cejrowskiego ("WC Kwadrans") i Macieja Chmiela.

"Ryzyko" (teleturniej, TVP1) od 1 maja (10:45) pojawi się prowadzony przez weterana Wojciecha Pijanowskiego ("Koło Fortuny") i przez niego prowadzony teleturniej, w którym dwoje uczestników odpowiada na pytania z wybranych kategorii. Do wygrania (lub stracenia) nagrody rzeczowe: od pudełka zapałek po luksusowy samochód. (producent: 2M)

"Przetrwanie" (teleturniej, TV 4) nowy teleturniej prowadzony przez Pawła Orleańskiego będzie emitowany od 4 maja o 18:45. Program składający się z czterech rund, w których powtarzają się te same pytania, zawodnicy mogą więc niedostatki wiedzy nadrabiać zapamiętywaniem odpowiedzi udzielonych już przez innych uczestników, jest produkowany na brytyjskiej licencji. (producent: ATM)

"Cała Prawda" (talk-show, TV 4) prowadzony przez Katarzynę Adamczyk talk-show będzie nadawany od 8 maja o godzinie 17:15

"On i Ona. Wojna płci" (program rozrywkowy z udziałem gwiazd, TVP2) od 13 maja na antenie TVP 2 zagości nowy teleturniej z udziałem gwiazd, który ma być formą poradnika damsko-męskiego na wesoło. Prowadzić program będzie Beata Sadowska (TVN Style, MTV Classic).

W produkcji:

"Mrok" (serial kryminalny, TVP 1) premierę tej produkcji Andrzeja Swata, której każdy odcinek stanowi odrębną historię kryminalną. zaplanowano na lato. (producent: Skorpion Art.)

"Piątek" (serial obyczajowy, TVP 2) 13-odcinkowy seria, jest opowieścią o ludziach w wielkim mieście. Jego głównym wyróżnikiem jest założenie formalne, iż czas akcji każdego odcinka rozgrywa się w piątek. W głównych rolach zobaczymy Danutę Stenkę, Katarzynę Figurę, Agnieszkę Warchulską, Katarzynę Ankudowicz, Lecha Mackiewicza, Michała Lesienia. Zamówiono 13 odcinków serialu.

"Oficerowie" (serial kryminalny, TVP 2) na antenie od jesieni pojawi się kontynuacja sierialu "Oficer", w której u boku już znanych aktorów (Magdalena Różczka, Borys Szyc, Paweł Małaszynski) zobaczymy nowe postaci np. policyjnego psychologa (debiutująca Katarzyna Cynke)

"Tajemnica Twierdzy Szyfrów" serial produkowany przez Bogusława Wołoszańskiego z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej osadzony będzie w realiach II Wojny Światowej.

"Królowe Przedmieścia" (serial obyczajowy, TVP)
serial opowiada o pracownikach agencji kurierskiej i zaprzyjaźnieni z nimi właściciele wietnamskiego baru. Film powstaje na podstawie scenariusza Tomasza Świątkowskiego ze Studia Filmowego Kalejdoskop. Na razie produkowanych jest 13 odcinków.

Do kosza:

"Europa da się Lubić" (talk-show, TVP 2) z powodu niskiej oglądalności programu, szefostwo TVP 2, rozważa usunięcie go z jesiennej ramówki kanału.
AddThis Social Bookmark Button AddThis Feed Button

Wpisz adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach:

Delivered by FeedBurner